Home | U.S. Races | Non U.S. Races | Search | FAQ | Link | Advertise | Split Second | NASTAR  
 

page: 1 2 3    Link to This RaceResults  
Boys Varsity Team Re¹
Boys Varsity Individ¹
Girls Varsity Indivi¹
Girls Varsity Team R¹
Girls Start List¹Start List
Annandale Invite 2020 - Dual, Combined
USA - MN - Powder Ridge
1/14/2020 5:30 PM

Boys Start List¹print

                             START LIST  1/14/2020                        Page 1 
 
Annandale Invite 2020 
 
 
Order Bib Name Class Team Gender Bibs Seed 
_________________________________________________________________________ 
1 1 Connor Soule V Westonka M 1 
2 3 Zach Thomsen V Wayzata M 1 
3 5 Charlie Kotula V Orono M 1 
4 7 Ross Marty V Lakes Area Alpine M 1 
5 9 Ben Nelson V Breakaways M 1 
6 11 Cal Madison V Brainerd M 1 
7 13 Andy Becker V Annandale M 1 
8 15 Quinn Vochko V Westonka M 2 
9 17 Jaggen Qie V Wayzata M 2 
10 19 James Konkol V Orono M 2 
11 21 Brett Strandskov V Lakes Area Alpine M 2 
12 23 Louie Stuck V Breakaways M 2 
13 25 Max Darkow V Brainerd M 2 
14 27 Tommy Becker V Annandale M 2 
15 29 Caleb Denney V Westonka M 3 
16 31 Maximus Swenson V Wayzata M 3 
17 33 Harrison Anderson V Orono M 3 
18 35 Landon Gibson V Lakes Area Alpine M 3 
19 37 Grant Muffelman V Breakaways M 3 
20 39 Brandon Neifert V Brainerd M 3 
21 41 Ben Trutwin V Annandale M 3 
22 43 Thomas Mulhearn V Westonka M 4 
23 45 Aiden Eagon V Wayzata M 4 
24 47 Frankie Koch V Orono M 4 
25 49 Trent Lindquist V Lakes Area Alpine M 4 
26 51 Jake Wimmer V Breakaways M 4 
27 53 Gavin Hoelzel V Brainerd M 4 
28 55 Rogan Kuser V Annandale M 4 
29 57 Cole Garlock V Westonka M 5 
30 59 Kyle Sipe V Wayzata M 5 
31 61 Seamus Hendrickson V Orono M 5 
32 63 Bobby Young V Lakes Area Alpine M 5 
33 65 Austin Stolt V Breakaways M 5 
34 67 Anthony Elsenpeter V Brainerd M 5 
35 69 Conagher Kuser V Annandale M 5 
36 71 Dayton Thistle V Westonka M 6 
37 73 Andy Corbett V Wayzata M 6 
38 75 Zachary Sheridan V Orono M 6 
39 77 Noah Steil V Breakaways M 6 
40 79 Sean Baumann V Brainerd M 6 
41 81 Arthur Kjaer V Annandale M 6 
42 83 Jack Hall V Westonka M 7 
43 85 William Swenson V Wayzata M 7 
44 87 Nathan Tanner V Orono M 7 
45 89 Griffin Steil V Breakaways M 7 
46 91 Esten Hiebert V Brainerd M 7 
47 93 Garrison Hansen V Annandale M 7 
48 95 Lucas Priemueller V Westonka M 8 
 
________________________________________________________________________________ 
 
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 1/13/2020 6:22:33 PM 

page: 1 2 3             ¹ attached report
Widgets    Upload/View Logos
All results are 'unofficial'     Copyright © 2020 Split Second Sports Timing, Inc., All rights reserved