Home | U.S. Races | Non U.S. Races | Search | FAQ | Link | Advertise | Split Second | NASTAR  
 

page: 1 2 3 4 5 6    Link to This RaceResults  
U10 Start List¹
U10 Dual Glalom - Dual, Best
CAN - BC - Sasquatch Mountain Resort
2/3/2019 10:00 AM

Final Results¹print

                               Sasquatch Cup 2019                         Page 1 
Dual Course 2019-02-02 
 
 
Class : U10 
 
Bib Class Team Name Blue Red Best Time 
________________________________________________________________________________ 
92 U10 F GROUS Zoe Gold 21.95 21.95 
93 U10 F GROUS Valerie Chan 23.54 23.54 
166 U10 F GROUS Avery Schmidt 24.00 24.00 
104 U10 F CYPRE Jasmine Nasseri-Scha 26.67 26.67 
67 U10 F CYPRE Sasha Anderson 27.47 27.47 
112 U10 F CYPRE Holly Firkins 27.53 27.53 
156 U10 F GROUS Ryder Zachanowicz 27.55 27.55 
101 U10 F CYPRE Sarah Fell 27.72 27.72 
169 U10 F GROUS Tereza Vanourek 27.95 27.95 
36 U10 F HMLCK Jade Gilmore 28.07 28.07 
137 U10 F HMLCK Ashlyn Hunter 28.25 28.25 
162 U10 F HMLCK Matea Hadzimusic 28.35 28.35 
118 U10 F CYPRE Inaya Salari 28.46 28.46 
142 U10 F CYPRE Jaime Polizzi 28.46 28.46 
140 U10 F CYPRE Natasha Havelka 28.61 28.61 
62 U10 F HMLCK Alexis Clifford 28.68 28.68 
163 U10 F HMLCK Elliana Hanzlik 28.76 28.76 
114 U10 F CYPRE Lily McGowan 29.23 29.23 
173 U10 F GROUS Lily Anderson 29.64 29.64 
152 U10 F GROUS Elena Hultman 30.58 30.58 
157 U10 F GROUS Katelyn Clapa 30.63 30.63 
59 U10 F HMLCK Camara Von Hahn 30.77 30.77 
148 U10 F CYPRE Siena Seadon 31.21 31.21 
131 U10 F CYPRE Emily Wu 31.63 31.63 
69 U10 F CYPRE Zoe Buitelaar 32.21 32.21 
172 U10 F GROUS Olivia Major 32.91 32.91 
73 U10 F SEYMR Kassija Cridge 39.12 39.12 
22 U10 F CYPRE Alexis Anderson DSQ 
63 U10 F CYPRE Rachel Anand DNF 
168 U10 F GROUS Katinka Hansen 
 
Class : U6 
 
Bib Class Team Name Blue Red Best Time 
________________________________________________________________________________ 
7 U6 F GROUS Darbien Daniels 33.24 33.24 
51 U6 F CYPRE Mikayla Mohr 54.30 54.30 
121 U6 F SEYMR Aleksandra Kokot 56.92 56.92 
120 U6 F SEYMR Chloe Bailey 2:52.68 2:52.68 
 
Class : U8 
 
Bib Class Team Name Blue Red Best Time 
________________________________________________________________________________ 
164 U8 F HMLCK Ellie Eliason 24.49 24.49 
13 U8 F GROUS Isabella Douglas 25.39 25.39 
12 U8 F GROUS Taylor Duess 25.53 25.53 
26 U8 F GROUS Emily Rempel 26.24 26.24 
11 U8 F GROUS Abigail Anderson 26.84 26.84 
128 U8 F CYPRE Margaux Heyries 26.93 26.93 
129 U8 F CYPRE Pritam Biln 28.91 28.91 
32 U8 F HMLCK Anezka Pecenka 29.23 29.23 
 
______________________________________________________________________________ 
 
Club Unleashed! Software from www.SplitSecond.com 2019-02-04 11:28:49 PM 

page: 1 2 3 4 5 6             ¹ attached report
Widgets    Upload/View Logos
All results are 'unofficial'     Copyright © 2019 Split Second Sports Timing, Inc., All rights reserved