SINGLE COURSE RACE 1/30/2023 Page 1
WMC Slalom
Greely, Lake Region, GNG, Wells, Yarmouth
Cape Elizabeth, Fryeburg Academy and Freeport
CLASS : F
Pl Bib Class Team Name Run 1 Run 2 Result
________________________________________________________________________________
1 5 F YAR Brooke Boone 47.39 (1) 53.16 (1) 1:40.55 (1)
2 6 F CAPE Anya Monson 48.97 (2) 54.37 (3) 1:43.34 (2)
3 48 F FRE Rosie St. Cyr 51.63 (4) 54.02 (2) 1:45.65 (3)
4 2 F LRHS Ashley Pelletier 50.60 (3) 58.37 (6) 1:48.97 (4)
5 3 F GNG Avalyn Beaudin 52.45 (5) 56.77 (5) 1:49.22 (5)
6 1 F GRE Ruth Weeks 52.63 (6) 56.64 (4) 1:49.27 (6)
7 37 F FRE Sadie Grogan 56.41 (9) 1:00.59 (8) 1:57.00 (7)
8 23 F FRE Silvi Strong 55.90 (8) 1:01.36 (10) 1:57.26 (8)
9 14 F CAPE Ainsley Fremont 56.69 (10) 1:00.87 (9) 1:57.56 (9)
10 43 F FRE Luciana Bourgeois 59.88 (14) 59.60 (7) 1:59.48 (10)
11 9 F GRE Whitney Bond 57.36 (11) 1:02.94 (11) 2:00.30 (11)
12 10 F LRHS Lauren Roy 58.41 (12) 1:05.87 (13) 2:04.28 (12)
13 24 F GRE Karinna Beecham 1:01.49 (15) 1:06.54 (16) 2:08.03 (13)
14 27 F YAR Emaline Hill 1:02.08 (16) 1:06.09 (15) 2:08.17 (14)
15 18 F LRHS Reannah Dingley 59.48 (13) 1:09.83 (22) 2:09.31 (15)
16 30 F FRE Elle Levesque 1:03.94 (21) 1:05.86 (12) 2:09.80 (16)
17 7 F FA Sam Winterbottom 1:03.83 (20) 1:06.04 (14) 2:09.87 (17)
18 16 F FRE Sophie Yilmaz 1:02.97 (17) 1:08.09 (18) 2:11.06 (18)
19 19 F GNG Olivia Knudsen 1:03.14 (19) 1:08.53 (19) 2:11.67 (19)
20 17 F GRE Lydia Miller 1:03.10 (18) 1:09.52 (21) 2:12.62 (20)
21 20 F YAR Sara Wentzell 1:05.03 (22) 1:07.60 (17) 2:12.63 (21)
22 12 F WELLS Teagan Hludik 1:07.76 (25) 1:08.73 (20) 2:16.49 (22)
23 52 F FRE Piper Williams 1:06.93 (24) 1:10.39 (23) 2:17.32 (23)
24 35 F CAPE Lucie Boudreau 1:07.86 (26) 1:11.70 (24) 2:19.56 (24)
25 11 F GNG Alana Harris 1:08.33 (27) 1:15.05 (30) 2:23.38 (25)
26 29 F FA Clara Yager 1:09.42 (28) 1:14.22 (28) 2:23.64 (26)
27 25 F LRHS Laura Dutton 1:10.08 (29) 1:14.65 (29) 2:24.73 (27)
28 56 F FRE Molly Goodwin 1:11.36 (32) 1:13.75 (26) 2:25.11 (28)
29 26 F GNG Kyla Harris 1:12.51 (34) 1:13.09 (25) 2:25.60 (29)
30 59 F FRE Miriam Broussard 1:10.51 (30) 1:15.87 (31) 2:26.38 (30)
31 40 F YAR Devyn Doyle 1:10.93 (31) 1:16.67 (32) 2:27.60 (31)
32 33 F GNG Ella Fessler 1:11.48 (33) 1:17.51 (33) 2:28.99 (32)
33 28 F CAPE Mimi McEvoy 1:06.83 (23) 1:22.63 (41) 2:29.46 (33)
34 41 F CAPE Phoebe Altenburg 1:13.86 (36) 1:18.13 (34) 2:31.99 (34)
35 42 F FA Leire Oliver 1:14.33 (37) 1:19.93 (36) 2:34.26 (35)
36 15 F FA Grace Murley 1:16.70 (39) 1:18.63 (35) 2:35.33 (36)
37 22 F FA Elsie Leonard 1:14.56 (38) 1:20.96 (39) 2:35.52 (37)
38 39 F LRHS Madison Frost 1:12.84 (35) 1:23.90 (42) 2:36.74 (38)
39 31 F GRE Greta Geissinger 1:20.87 (42) 1:21.47 (40) 2:42.34 (39)
40 36 F FA Lilia Vishnyakov 1:19.76 (41) 1:25.32 (43) 2:45.08 (40)
41 51 F FA Haley Spoffard 1:21.14 (43) 1:34.68 (44) 2:55.82 (41)
42 32 F LRHS Lyla Levesque 1:41.11 (50) 1:20.49 (38) 3:01.60 (42)
43 55 F FA Andrea Martinez 1:24.70 (44) 1:38.32 (45) 3:03.02 (43)
44 54 F CAPE Hudson Fisher 1:29.51 (46) 1:52.32 (48) 3:21.83 (44)
45 46 F CAPE Ellie Mainville 1:32.19 (47) 1:49.77 (46) 3:21.96 (45)
________________________________________________________________________________
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 1/30/2023 7:53:56 PM
This page printed from www.Live-Timing.com