DUAL COURSE RACE  2/6/2022                     Page 1 
 
 
 
CLASS : U10 
Pl Bib Class Team Name Red Blue Result 
________________________________________________________________________________ 
1 23 U10 CCSC Charlie Reuterdahl 47.51 (1) 44.79 (2) 1:32.30 (1) 
2 33 U10 HRT Charlotte Enokson 50.57 (2) 43.98 (1) 1:34.55 (2) 
3 57 U10 XLR8 Noelia Dudt 52.69 (4) 44.80 (3) 1:37.49 (3) 
4 15 U10 NNR Lilian Nemec 54.12 (5) 46.88 (5) 1:41.00 (4) 
5 9 U10 NNR Caroline Kolka 55.36 (7) 47.49 (6) 1:42.85 (5) 
6 19 U10 NNR Miranda Walkerdine 56.60 (11) 46.43 (4) 1:43.03 (6) 
7 73 U10 GTSC Anderson Hoiles 56.53 (10) 47.73 (7) 1:44.26 (7) 
8 29 U10 CCSC Kaia Risko 54.96 (6) 49.70 (9) 1:44.66 (8) 
9 35 U10 HRT Ella Adams 55.94 (8) 49.68 (8) 1:45.62 (9) 
10 47 U10 HRT Charlotte Heydlauf 56.94 (12) 49.76 (10) 1:46.70 (10) 
11 13 U10 GTSC Hazel Burden 56.30 (9) 51.07 (11) 1:47.37 (11) 
12 49 U10 GTSC Ruby Gorman 51.99 (3) 56.12 (21) 1:48.11 (12) 
13 45 U10 ASA Lila Simmonds 58.77 (13) 51.78 (13) 1:50.55 (13) 
14 5 U10 CCSC Mia Gidcumb 59.69 (14) 51.69 (12) 1:51.38 (14) 
15 17 U10 GTSC Parker Barrons 1:02.18 (18) 51.81 (14) 1:53.99 (15) 
16 37 U10 GTSC Maia Gerber 1:01.30 (16) 53.47 (17) 1:54.77 (16) 
17 53 U10 GTSC Sloane Kelly 1:02.43 (20) 53.46 (16) 1:55.89 (17) 
18 71 U10 HRT Mackenzie Mannix 1:00.93 (15) 55.16 (18) 1:56.09 (18) 
19 51 U10 XLR8 Amira Finden 1:01.32 (17) 55.21 (19) 1:56.53 (19) 
20 79 U10 GTSC Olivia Mittelstaed 1:04.76 (23) 52.83 (15) 1:57.59 (20) 
21 25 U10 NNR Evelyn Weimer 1:02.20 (19) 55.88 (20) 1:58.08 (21) 
22 41 U10 HRT Maggie Hansen 1:04.23 (22) 56.19 (22) 2:00.42 (22) 
23 27 U10 XLR8 Ashlee Kator 1:03.43 (21) 57.90 (24) 2:01.33 (23) 
24 21 U10 HRT Scarlett Payne 1:05.50 (24) 57.07 (23) 2:02.57 (24) 
25 69 U10 XLR8 Harper Meloeny 1:05.81 (25) 58.80 (25) 2:04.61 (25) 
26 59 U10 XLR8 Darcy Jones 1:06.66 (26) 59.18 (26) 2:05.84 (26) 
27 67 U10 NNR Georgia Brissette 1:09.86 (27) 1:04.00 (28) 2:13.86 (27) 
28 77 U10 ASA Mia Tavolacci 1:16.77 (28) 59.73 (27) 2:16.50 (28) 
29 7 U10 GTSC Meredith Arnold DNS 
30 11 U10 GTSC Vivienne Bergeron DNS 
31 75 U10 GTSC Malin Blaha DNS 
32 U10 ASA Ghost Racer 
 
CLASS : U8 
Pl Bib Class Team Name Red Blue Result 
________________________________________________________________________________ 
1 63 U8 HRT Mabel Belyea 1:00.98 (2) 52.08 (1) 1:53.06 (1) 
2 3 U8 HRT Kenzie Hathaway 1:01.28 (3) 53.44 (2) 1:54.72 (2) 
3 1 U8 HRT Harper Campbell 1:01.99 (4) 55.37 (3) 1:57.36 (3) 
4 39 U8 ASA Alice Hale 1:05.65 (5) 57.99 (4) 2:03.64 (4) 
5 31 U8 HRT Eliana Mazzola 1:07.77 (6) 1:01.03 (6) 2:08.80 (5) 
6 61 U8 HRT Kate Howe 1:09.09 (8) 59.82 (5) 2:08.91 (6) 
7 55 U8 CCSC Allison Odwyer 1:08.51 (7) 1:06.06 (7) 2:14.57 (7) 
8 43 U8 GTSC Josephine Burden 54.55 (1) DSQ 
9 U8 CCSC Ghost Racer 
10 U8 ASA Ghost Racer 
11 U8 ASA Ghost Racer 
12 U8 GTSC Ghost Racer 
 
________________________________________________________________________________ 
 
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 2/6/2022 2:10:19 PM 
This page printed from www.Live-Timing.com