SINGLE COURSE RACE 3/11/2021 Page 1
SHAWNEE PEAK
Marshwood - Host
Windham, Gorham, Falmouth, and Kennebunk
CLASS : F
Pl Bib Class Team Name Run 1 Run 2 Result
________________________________________________________________________________
1 17 F MAR Hadley Prewitt 34.67 (1) 35.23 (1) 1:09.90 (1)
2 2 F MAR Lydia Phipps 35.77 (3) 36.55 (2) 1:12.32 (2)
3 9 F WIN Sarah Hare 35.33 (2) 37.48 (3) 1:12.81 (3)
4 7 F FAL Calia Geci 36.23 (4) 37.56 (4) 1:13.79 (4)
5 20 F WIN Nela Nemcova 39.23 (12) 38.83 (5) 1:18.06 (5)
6 28 F FAL Audrey Holland 37.08 (7) 41.25 (8) 1:18.33 (6)
7 15 F WIN Lilly McLean 36.78 (6) 41.58 (10) 1:18.36 (7)
8 25 F WIN Annie Jackson 38.20 (8) 41.12 (7) 1:19.32 (8)
9 11 F MAR Serafina Melino 38.74 (10) 40.79 (6) 1:19.53 (9)
10 30 F WIN Gracie Paiement 38.41 (9) 42.94 (11) 1:21.35 (10)
11 13 F FAL Patty Riley 41.56 (15) 41.44 (9) 1:23.00 (11)
12 36 F FAL Sadie Kramer 40.73 (13) 44.61 (14) 1:25.34 (12)
13 14 F KEN Elisabeth Thombs 41.19 (14) 44.28 (13) 1:25.47 (13)
14 16 F GOR Brooke Stevens 41.96 (17) 43.78 (12) 1:25.74 (14)
15 23 F FAL Calia Browne 41.61 (16) 46.01 (17) 1:27.62 (15)
16 22 F MAR Sarah McClellan 43.78 (18) 44.76 (15) 1:28.54 (16)
17 37 F KEN Krista Miner 38.94 (11) 50.81 (24) 1:29.75 (17)
18 8 F KEN Willa-Maya Dowling 44.03 (21) 47.83 (19) 1:31.86 (18)
19 133 F KEN Kate Manning 47.68 (27) 47.24 (18) 1:34.92 (19)
20 40 F FAL Annika Asbjornsen 46.49 (23) 49.70 (21) 1:36.19 (20)
21 44 F MAR Olivia Drake 47.08 (25) 49.27 (20) 1:36.35 (21)
22 131 F KEN Teegan Hludik 46.21 (22) 50.29 (22) 1:36.50 (22)
23 38 F WIN Lauren Deluca 43.81 (19) 53.63 (28) 1:37.44 (23)
24 50 F KEN Emma Orrendorf 47.10 (26) 50.61 (23) 1:37.71 (24)
25 55 F KEN Margaret Macleod 49.69 (30) 51.57 (25) 1:41.26 (25)
26 27 F MAR Rowan Waddell 48.21 (28) 53.40 (26) 1:41.61 (26)
27 26 F GOR Sophie Kaczmarek 48.26 (29) 53.55 (27) 1:41.81 (27)
28 31 F MAR Ella Holland 51.61 (31) 54.60 (29) 1:46.21 (28)
29 12 F TRAIP Frances Burke 1:01.76 (39) 45.31 (16) 1:47.07 (29)
30 35 F MAR Rachael Johnson 52.09 (32) 57.38 (31) 1:49.47 (30)
31 53 F KEN Mya Todd 53.91 (33) 55.82 (30) 1:49.73 (31)
32 39 F MAR Erin Lindgren 56.32 (36) 58.42 (32) 1:54.74 (32)
33 21 F GOR Aryana Flett 55.17 (34) 1:01.62 (33) 1:56.79 (33)
34 52 F KEN Katherine Orrendor 46.49 (23) 1:17.96 (36) 2:04.45 (34)
35 5 F TRAIP Elivia Mandani 55.92 (35) 1:08.82 (35) 2:04.74 (35)
36 47 F MAR Brynn Butler 1:01.01 (37) 1:03.83 (34) 2:04.84 (36)
37 49 F MAR Kaydence Wilder 1:06.74 (40) 1:23.43 (37) 2:30.17 (37)
38 41 F KEN Gabrielle Miner 36.70 (5) DNF
39 6 F YORK Blake Wilson 44.01 (20) DNF
40 42 F MAR Bridget Schontag DNF DNF
41 18 F FAL Alexandra Dowling 1:01.51 (38)
42 19 F KEN Anna Batchelder DNF
43 32 F FAL Emily Girard
44 10 F GOR Abigail Fecteau
45 24 F KEN Angela Griffin
________________________________________________________________________________
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 1/21/2022 4:03:02 PM
This page printed from www.Live-Timing.com