U.S. SKI and SNOWBOARD
CHIP GILROY TSHIRT RACE U10-U12
NAT RACE CODE No. N0298
MOUNT SUNAPEE SKI CLUB MARCH 20, 2021
MOUNT SUNAPEE RESORT EASTERN
--------------------------------------------------------------------------------
G I A N T S L A L O M W O M E N
RESULTS BY CLASS
--------------------------------------------------------------------------------
CLASS : U10
------------
PL Bib NAT COMPETITOR------------------------ TIME TIME TOTAL
Nr Nr SURNAME NAME CLUB/YR 1stRUN 2ndRUN TIME
1 2 E7010590 Tierney, Zola SUN/11 28.47 29.21 57.68
2 3 E6881238 Schroeck, Maria SUN/11 31.70 30.13 1:01.83
3 12 E7077317 Tierney, Eden SUN/12 30.67 31.25 1:01.92
4 10 E6889762 Bonk, Elizabeth SUN/11 31.95 32.78 1:04.73
5 9 E7078434 Prichard, Jane SUN/12 33.84 32.68 1:06.52
6 15 E7010563 Hurley, Azelyn SUN/11 33.74 33.31 1:07.05
7 8 E6897758 Goddard, Julia SUN/11 32.97 34.95 1:07.92
8 7 E6877207 Zarwan, Ava SUN/11 34.70 34.54 1:09.24
9 14 E6947641 Nugent, Millicent SUN/11 35.11 34.45 1:09.56
10 5 E6983840 White, Lesley SUN/11 34.27 35.59 1:09.86
11 4 E6953176 Dustin, Mabel SUN/12 35.84 37.66 1:13.50
12 11 E7063866 Alexander, Penelope SUN/12 38.01 37.31 1:15.32
13 6 E7078785 Broas, Cambelle SUN/12 40.00 40.77 1:20.77
DID NOT FINISH 1st RUN
1 E6792120 Popper, Isabel SUN/11 31.49
DISQUALIFIED 2nd RUN
13 X6976830 Rimmer, Lana SUN/12 38.30
CLASS : U12
------------
PL Bib NAT COMPETITOR------------------------ TIME TIME TOTAL
Nr Nr SURNAME NAME CLUB/YR 1stRUN 2ndRUN TIME
1 43 E6869471 Wagaman, Emma Joy SUN/10 24.39 24.67 49.06
2 39 E6612953 Drummond, Addison SUN/09 24.63 25.28 49.91
3 35 E6803229 Bartlett, Pippa SUN/09 26.11 24.96 51.07
4 37 E6842040 Beckman, Libby SUN/09 25.90 25.36 51.26
5 40 E6930043 Patrick, Ellie SUN/10 25.39 25.88 51.27
6 44 E6924427 Baker, Charlotte SUN/10 25.86 25.98 51.84
20-03-21 / MOUNT SUNAPEE RESORT LIST: NLW1821 N0298 GF0 / 1
--------------------------------------------------------------------------------
DATA PROCESSING BY SPLIT SECOND TIMING ALGE S4 TIMING
This page printed from www.Live-Timing.com