U.S. SKI and SNOWBOARD
AGE CLASS U10/U12 EAST FINALE - MEN
CONDENSED START LIST START TIME 10:30 3/16/2021
--------------------------------------------------------------------------------
St Bib St Bib
1 25 ELD McTigue, Colson 56 85 SSP Davis, Henry
2 28 ELD Pratt, Thomas 57 84 SSP Plomteux, Pthalo
3 27 ELD Stover-Winter, Zaccary 58 46 SSCV Kawamura, Dylan
4 26 ELD Hart, Levi 59 45 SSCV Napoli, Giovanni
5 32 ELD Schwartz, Alec 60 44 SSCV Robinson, Brooks
6 31 ELD Dumond, Soren 61 43 SSCV Hodgkinson, Jack
7 30 ELD Mcloughlin, Daniel 62 42 SSCV Ladd, Carter
8 29 ELD Kubik, Leo 63 41 SSCV Bosma, Nicholas
9 5 SUM Masters, Drake 64 51 SSCV Gonzalez, Matias
10 4 SUM Bender, Joshua 65 50 SSCV Crawford, Benjamin
11 3 SUM Nelson, Oliver 66 49 SSCV Coleman, Zander
12 8 SUM Miller, Julian 67 48 SSCV Ciszek, Julian
13 7 SUM Schmidt, Rhys 68 47 SSCV Major, Michael
14 6 SUM Boettcher, Adam 69 58 SSCV Lanning, Ryder
15 16 SUM Wickstrom, Griffin Green 70 57 SSCV Drai, Marc
16 15 SUM Hume, Crosby 71 56 SSCV Dolsen, Cooper
17 14 SUM Viele, Wyatt 72 55 SSCV Hitt, Finnley
18 13 SUM Palmquist, Trevor 73 54 SSCV Murchison, Colin
19 12 SUM Campian, Alexander 74 53 SSCV Dixon, Tana
20 11 SUM Green, Aaron 75 52 SSCV Hodgkinson, Luke
21 10 SUM Bender, Colin 76 65 SSCV Wick, Aidan
22 9 SUM Waldron, Oliver 77 64 SSCV Pomerantz, Seger
23 24 SUM Mehaffie, Nathan 78 63 SSCV White, Calen
24 23 SUM Kazmer, Jack 79 62 SSCV Michailov, Remi
25 22 SUM Ablowitz, Benjamin 80 61 SSCV Sinclair, Rylan
26 21 SUM Bennett, Sebastian 81 60 SSCV Schaub, Gunnar
27 20 SUM Monte, Bryce 82 59 SSCV Phillips, Fisher
28 19 SUM McDonald, Lyle 83 33 WPK Lowe, Cameron
29 18 SUM Coig, Iker 84 34 WPK Applequist, Owen
30 17 SUM Brown, Elliot 85 37 WPK Applequist, August
31 1 IND Walker, Hogan 86 36 WPK Burke, Alexander
32 2 IND Walker, Wilson 87 35 WPK Noerdlinger, Zack
33 90 LSC Zukosky, Zachary 88 40 WPK Bundy, Eli
34 72 SSP Taylor, Augustus 89 39 WPK Fischer, Logan
35 71 SSP Blonder, Henry 90 38 WPK Stokeld, Freddie
36 70 SSP Giannola, Giovanni
37 69 SSP Biglow, Christian
38 68 SSP Summers, Ethan
39 67 SSP Whitten, Winston
40 66 SSP Roth, Ryder
41 78 SSP Fleming, Beau
42 77 SSP Leary, Steel
43 76 SSP Volk, William
44 75 SSP Knapp, Skai
45 74 SSP Hall, Alex
46 73 SSP Beauregard, Luke
47 83 SSP Knapp, Torin
48 82 SSP Rosenthal, Lucius
49 81 SSP Shepherd, Soren
50 80 SSP Mennen, Peter
51 79 SSP Walker, Caleb
52 89 SSP Biglow, Schuyler
53 88 SSP Whelan, Jack
54 87 SSP Orton, Leo
55 86 SSP Sinay, James
--------------------------------------------------------------------------------
SPLIT SECOND SOFTWARE www.Live-Timing.com
This page printed from www.Live-Timing.com