START LIST 1/2/2020 Page 1
2020 Breakawys Invite
Order Bib Name Class Team Gender
_______________________________________________________________
1 1 Andy Becker V Annandale M
2 3 Cal Madison V Brainerd M
3 5 Ben Nelson V Breakaways M
4 7 Brett Strandskov V Lakes Area Alpine M
5 9 Ethan Barclay V Stillwater M
6 11 Connor Soule V Westonka M
7 13 Tommy Becker V Annandale M
8 15 Brandon Neifert V Brainerd M
9 17 Austin Stolt V Breakaways M
10 19 Ross Marty V Lakes Area Alpine M
11 21 Austin Paseka V Stillwater M
12 23 Tien Foudry V Westonka M
13 25 Rogan Kuser V Annandale M
14 27 Max Darkow V Brainerd M
15 29 Louie Stuck V Breakaways M
16 31 Landon Gibson V Lakes Area Alpine M
17 33 Jacob Helke V Stillwater M
18 35 Caleb Denney V Westonka M
19 37 Conagher Kuser V Annandale M
20 39 Gavin Hoelzel V Brainerd M
21 41 Noah Steil V Breakaways M
22 43 Trent Lindquist V Lakes Area Alpine M
23 45 Wyatt Riniker V Stillwater M
24 47 Quinn Vochko V Westonka M
25 49 Ben Trutwin V Annandale M
26 51 Esten Hiebert V Brainerd M
27 53 Grant Muffleman V Breakaways M
28 55 Lane Thoennes V Lakes Area Alpine M
29 57 Maverick Jaeger V Stillwater M
30 59 Tom Mulhearn V Westonka M
31 61 Arthur Kjaer V Annandale M
32 63 Anthony Elsenpeter V Brainerd M
33 65 Jacob Pueringer V Breakaways M
34 67 Tyler Sirra V Lakes Area Alpine M
35 69 Cash Jaeger V Stillwater M
36 71 Dayton Thistle V Westonka M
37 73 Trevor Hutchison V Brainerd M
38 75 Griffin Steil V Breakaways M
39 77 Harrison Greathouse V Lakes Area Alpine M
40 79 Jack Wallace V Stillwater M
41 81 Connor Nelson V Westonka M
42 83 Max Krieger V Brainerd M
43 85 Connor Steil V Breakaways M
44 87 Bobby Young V Lakes Area Alpine M
45 89 Cavan OReilly V Stillwater M
46 91 Ethan Garlock V Westonka M
47 93 Garrison Hansen JV Annandale M
48 95 Sean Bauman JV Brainerd M
________________________________________________________________________________
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 1/1/2020 3:23:52 PM
This page printed from www.Live-Timing.com