U.S. SKI and SNOWBOARD
WESTERN REGION JR CHAMPS NJR - MEN
CONDENSED START LIST START TIME 9:20 3/14/2018
--------------------------------------------------------------------------------
St Bib St Bib
1 1 FW DPST NORTON, Payton 56 56 IMD RM OLSZANSKYJ, Gregory
2 2 AUS RM MICHAEL, Liam 57 57 FW SVST WINGARD, Drew
3 3 IMD SVSEF TERJESON, Hayden 58 58 AK ASC ERIKSSON, Austen
4 4 IMD SVSEF BLACKBURN, John 59 59 IMD PCSS DALTON, Luc
5 5 PNSA MAC SCROGGINS, Tucker 60 60 FW SVST BENDER, Timothy
6 6 WR SARS MAXWELL, Trevor 61 61 IMD SVSEF HANNA, Ian
7 7 FW SVST CASHMAN, Jordan 62 62 FW MMST REGELBRUGGE, Charlie
8 8 IMD RM BOCOCK, Scott 63 63 FW MMST FELGAR, Casey
9 9 PNSA MBSEF WIMBERLY, Jonathan 64 64 PNSA TAS MCBURNEY, Matthew
10 10 IMD SVSEF WRIGHT, Spencer 65 65 IMD JHSC SHEA, Steve
11 11 PNSA MBSEF CRAVENS, R Minam 66 66 IMD JHSC DOYLE, Wyatt
12 12 PNSA MHA SIMMONS, Zachary 67 67 FW SBSTA SCHAFFNER, Jack
13 13 RC SSCV LEBLANC, Gus 68 118 NZL JUNEAU, Tai
14 14 IMD PCSS MCGRATH, Scott 69 69 IMD PCSS IACOBELLI, Cooper
15 15 RC CMC COLLINS, Ryan 70 70 AK ASC LANE, Conner
16 16 RC SSCV PALMER, Wyatt 71 71 FW MMST AMON-FRANCESCHI, Brun
17 17 RC SSCV STAHLA, Jack 72 72 IMD PCSS SWALLOW, Dalton
18 18 IMD SVSEF SMITH, Jack 73 73 CAN SHARP, Jedd
19 19 FW MMST DAVENPORT, Luke 74 74 FW MMST TESLAA, Tommy
20 20 IMD SB CHAFFEE, Jordan 75 75 ND BSF LARIMER, Max
21 21 RC SSCV NEGOMIR, Eric 76 76 PNSA TAS DAVIS, Micah
22 22 IMD SVSEF O CONNOR, Matt 77 77 CAN SANGWINE, Thomas
23 23 FW MMST EISEN, Erik 78 78 PHI MRT MILLER, Asa
24 24 IMD SVSEF SNYDER, Bennett 79 79 FW SBSTA LOLL, Tyler
25 125 PNSA SPAC WESTMAN, Kristopher 80 80 PNSA MRT BERNHARDT, Robert
26 26 FW MMST STALEY, Connor 81 81 EAST BBTS WOLFF, Kyle
27 27 FW SBSTA SCHADLICH, Peter 82 82 IMD PCSS KATO, Hizuki
28 28 GER SVSEF KLOSE, Thomas 83 83 CAN DODS, Taylor
29 29 FW MMST CALVIN, Barrett 84 84 IMD RM FRIEDMAN, Ned
30 130 IMD SVSEF NODDINGS, Max 85 85 ND BSSEF JOHNSON, Sam
31 31 FW SBSTA EISENSTAT, Ben 86 86 ND MSEF LITTMAN ROEDER, Westo
32 32 IMD SVSEF LEININGER, Noah 87 87*PNSA CMAC SHARPE, Blake
33 33 IMD JHSC HAKOSHIMA, Henry 88 88*FW SBSTA O BRIEN, Preston
34 34 PNSA SARS PANOS, Alexi 89 89 FW DPST SMALLHOUSE, Matthew
35 35 FW MMST PRETTI, Winston 90 90 FW DPST BARNWELL, Gunnar
36 36 AK ASC EID, Hunter 91 91*FW SBSTA MOZEN, Isaac
37 37 PNSA MHA LEFEVRE, Cassell 92 92 FW MMST WILLIAMS, Cole
38 38 FW MMST ANDERSON, Lachlan 93 93*PNSA SSRA DEXTER, William
39 129 IMD SB PICOT, Declan 94 94 PNSA SARS MCNAMARA, Addison
40 40 IMD OV HARRISON, J Bridger 95 95 WR SBSTA SOSNKOWSKI, Kazimir
41 41 IMD SVSEF BLACKBURN, Jake 96 96 IMD RM DAN, Andrei
42 42 IMD PCSS CARLSON, Niclas 97 97 PNSA CMAC KRAY, Wyatt
43 43 FW SVST DRAKE, Jacob 98 98*IMD PCSS TYON, Delaney
44 44 RC CMC GOSS, Harrison 99 99 AK ASC SEAVER, Eli
45 45 EAST BBTS SUNSHINE, Ben 100 100 PNSA SSRA COX, Samuel
46 46 IMD JHSC PARAZETTE, Holden 101 101 AK ASC LEACH, Kevin
47 47 PNSA MRST NELSON, Preston 102 102 KOR MHA PAK, Jihoon
48 48 IMD SVSEF JENDREZAK, Carter 103 103*ND BSF HANSEN, Dustin
49 49 IMD PCSS LEVINE, Samuel 104 104 ND BSF ROGERS, Samuel
50 50 PNSA SPAC LARSON, Tyler 105 105 ND GDST AABERG, Jake
51 51 IMD JHSC BURKITT, Jack
52 52 AUS RM PERCY, Alexander
53 53 EAST BBTS LUCAS, John
54 54 RC SSCV MCCORMICK, Ian
55 55 AUS SBSTA MCKENZIE, Angus
--------------------------------------------------------------------------------
SPLIT SECOND SOFTWARE www.Live-Timing.com
This page printed from www.Live-Timing.com