DUAL COURSE RACE 2/4/2018 Page 1
NWR Birch 2018
Pl Bib Class Team Name Red Blue Result
________________________________________________________________________________
1 271 U10 GTSC Quinn Gerber 39.91 (2) 42.76 (1) 1:22.67 (1)
2 55 U10 GTSC Avery Plummer 39.51 (1) 43.77 (2) 1:23.28 (2)
3 33 U10 GTSC Sarah Shapiro 42.08 (3) 46.49 (5) 1:28.57 (3)
4 75 U10 HRT Teaghan Gorsline 43.13 (4) 46.32 (4) 1:29.45 (4)
5 57 U10 HRT Marcaire Kudary 44.61 (5) 50.06 (8) 1:34.67 (5)
6 43 U10 NNR Lizzie Bassett 46.50 (6) 49.09 (7) 1:35.59 (6)
7 69 U10 HRT Sophie Adams 47.09 (7) 49.00 (6) 1:36.09 (7)
8 67 U10 GTSC Summer Lewandowski 48.70 (10) 51.18 (10) 1:39.88 (8)
9 73 U10 GTSC Ellie Cox 48.39 (9) 52.60 (11) 1:40.99 (10)
10 47 U10 GTSC Bridget Raven 47.94 (8) 53.99 (14) 1:41.93 (11)
11 49 U10 HRT Chloe Colliver 50.48 (13) 53.19 (12) 1:43.67 (12)
12 59 U10 NNR Josie Kolka 48.95 (11) 55.05 (17) 1:44.00 (13)
13 53 U10 NNR Piper Chafee 50.94 (14) 54.99 (16) 1:45.93 (14)
14 51 U10 NASA Aleah Blackmore 52.31 (15) 53.75 (13) 1:46.06 (15)
15 39 U10 HRT Sarah Black 52.51 (17) 55.36 (18) 1:47.87 (17)
16 37 U10 HAT Elise Markham 52.48 (16) 57.48 (23) 1:49.96 (19)
17 41 U10 NASA Mackenzie Bishop 54.96 (24) 56.63 (20) 1:51.59 (20)
18 63 U10 HRT Margaret Pryde 54.15 (21) 58.26 (24) 1:52.41 (21)
19 35 U10 GTSC Ellery Pfannenstei 56.44 (26) 57.00 (21) 1:53.44 (23)
20 65 U10 NNR Drew Bowman 58.66 (29) 57.28 (22) 1:55.94 (25)
21 71 U10 NNR Reagan Kelso 58.03 (27) 1:02.28 (28) 2:00.31 (28)
22 45 U10 XLR8 Sana Nakadar 59.77 (31) 1:03.24 (30) 2:03.01 (29)
23 77 U10 NNR Atalya Miller 54.14 (20) 1:26.86 (41) 2:21.00 (37)
24 61 U10 GTSC Nora Buttleman DSQ 45.54 (3)
25 U10 NASA Ghost Racer
26 U10 HAT Ghost Racer
27 U10 HAT Ghost Racer
28 U10 XLR8 Ghost Racer
29 U10 XLR8 Ghost Racer
30 U10 ASA Ghost Racer
31 U10 ASA Ghost Racer
32 U10 ASA Ghost Racer
________________________________________________________________________________
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 2/4/2018 12:13:02 PM
This page printed from www.Live-Timing.com