SINGLE COURSE RACE 12/31/2016 Page 3
GACP Holiday Carnival
Pl Bib Class Team Name Run 1 Run 2 Result
________________________________________________________________________________
99 15 U8 FS Holden Kutzen 43.37 (44) 40.52 (43) 1:23.89 (43)
100 93 U10 CU Alex Marvin 42.12 (43) 42.71 (45) 1:24.83 (44)
101 115 U12 DAR Jillian Maura 42.58 (56) 42.54 (60) 1:25.12 (57)
102 55 U12 BC Delaney McLynch 44.41 (59) 41.00 (57) 1:25.41 (58)
103 122 U10 PSU Addie Deihl 43.13 (58) 42.40 (59) 1:25.53 (59)
104 5 U8 FS Mia Lindow 45.21 (60) 41.77 (58) 1:26.98 (60)
105 133 U10 HAR Leo Koutsoukos 44.26 (46) 42.96 (47) 1:27.22 (45)
106 72 U10 COL Jacoby Burmeister 44.51 (47) 43.16 (48) 1:27.67 (46)
107 17 U8 FS Caelan Mulley 46.89 (50) 42.81 (46) 1:29.70 (47)
108 23 U10 WIL William Maddox 47.33 (51) 42.64 (44) 1:29.97 (48)
109 20 U8 FS Chase Wadlinger 46.49 (48) 44.24 (49) 1:30.73 (49)
110 13 U8 FS Blake Kingsley 46.82 (49) 44.83 (50) 1:31.65 (50)
111 2 U8 FS Elinor Grant 48.15 (62) 44.66 (62) 1:32.81 (61)
112 131 U10 HAR Makenzie Carty 47.13 (61) 46.55 (64) 1:33.68 (62)
113 124 U10 PSU Julian Stebbing 43.71 (45) 50.73 (54) 1:34.44 (51)
114 8 U8 FS Asher Norris 50.13 (52) 46.82 (52) 1:36.95 (52)
115 16 U8 FS Theo Marvin 52.08 (54) 45.30 (51) 1:37.38 (53)
116 22 U10 WIL Charlie Gainey 52.05 (53) 50.81 (55) 1:42.86 (54)
117 82 U10 UNH Charlotte Friedman 56.21 (64) 47.36 (65) 1:43.57 (63)
118 14 U8 FS Lucas Koutsoukos 54.12 (56) 51.79 (56) 1:45.91 (55)
119 18 U8 FS Peter Rowley 59.02 (57) 47.93 (53) 1:46.95 (56)
120 113 U10 DAR Maeve Grocki 54.69 (63) 54.03 (68) 1:48.72 (64)
121 10 U8 FS Julian Brousseau 52.11 (55) 57.62 (57) 1:49.73 (57)
122 42 U10 UVM Madeleine Long 58.28 (65) 52.53 (67) 1:50.81 (65)
123 1 U8 FS Avery Ciano 1:00.77 (67) 50.23 (66) 1:51.00 (66)
124 4 U8 FS Paige Leszczynski 59.58 (66) 1:01.23 (69) 2:00.81 (67)
125 142 U10 MID Eva Contis DNF 42.68 (61)
126 3 U8 FS Kira Hiebert DNF 45.84 (63)
127 110 U14 SLU Reed Bouton DNF DNF
128 101 U10 SLU Hauna Fitzmorris DNF
129 121 U14 DAR Henry Doucette DNF
130 7 U8 FS Devin Stanton
131 9 U8 FS Samuel Abelson
132 19 U8 FS Owen Small
133 26 U12 WIL Ross Edelstein
134 30 U14 WIL Harry Connors
135 33 U10 BAT Maximilian Hanson
136 41 U14 BAT Henrik Stjernfeldt
137 44 U12 UVM Siena Drohan
138 47 U12 UVM Max Rivera
139 59 U14 BC Liam Fagan
140 61 U14 BC Callum Stocker
141 62 U10 UU Kahler Marsh
142 67 U12 UU Oliver Sapak
143 75 U12 COL Eliza Small
144 76 U12 COL Henry Greene
145 89 U14 UNH Alexandra Hanson
146 92 U10 CU Eleanor Greene
147 152 U10 SLU McKenna Castle
________________________________________________________________________________
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 12/31/2016 1:19:01 PM
This page printed from www.Live-Timing.com