START LIST 2016-01-24 Page 1
Circuit r?gional de ski alpin CPA de lAbitibi-T?miscamingue
Slalom G?ant U6 ? U10
Mont Kanasuta
Order Bib Name Class Team Gender
_________________________________________________________
1 2 Charlie Valade U6F Vid?o F
2 1 Emma-Rose Allard U6F Vid?o F
3 3 Ma?va Rogers U6F Vid?o F
4 5 Victor Cossette U6M Vid?o M
5 6 Jonathan Tremblay U6M Vid?o M
6 4 Xavier Ringuette U6M Vid?o M
7 18 Charly Guertin U8F Kanasuta F
8 12 Myriam L?vesque U8F Timm F
9 14 Jade Turpin-Langlois U8F Kanasuta F
10 15 Charlie Noel U8F Kanasuta F
11 16 Elodie Tremblay U8F Vid?o F
12 19 M?gane Fillion U8F Kanasuta F
13 10 Laurence St-Pierre U8F Vid?o F
14 11 Elsa Rogers U8F Vid?o F
15 9 Nelly Valade U8F Vid?o F
16 13 Hanna Kinsella U8F Timm F
17 17 M?lixia Barrette U8F Vid?o F
18 7 Talia Guertin U8F Kanasuta F
19 20 Maia Kinsella U8F Timm F
20 8 Eve Ringuette U8F Vid?o F
21 25 Isak Jolicoeur U8M Kanasuta M
22 21 Christophe Lauzon U8M Vid?o M
23 29 Alexandre Rochette U8M Vid?o M
24 26 Louis-F?lix Gilbert U8M Vid?o M
25 32 Jim Dubuc U8M Kanasuta M
26 24 Jacob Barrette U8M Vid?o M
27 31 Cade Kirwan U8M Adanac M
28 28 Noah Desch?ne U8M Kanasuta M
29 23 Matys Jolicoeur U8M Kanasuta M
30 22 Bradley Laurin U8M Adanac M
31 27 Dax Rolston U8M Adanac M
32 30 Isaac Longston U8M Adanac M
33 38 Sarah Goulet U10F Kanasuta F
34 53 Clara Morisset U10F Kanasuta F
35 49 Ana?s Turpin-Langlois U10F Kanasuta F
36 51 Elizabeth Korczak U10F Adanac F
37 37 Kate Rolston U10F Adanac F
38 45 Kendra Rusenstrom U10F Timm F
39 52 Alexann Jolicoeur U10F Kanasuta F
40 50 Oph?lie Beaus?jour U10F Vid?o F
41 43 Caitlin Baier U10F Kanasuta F
42 35 Clara Gilbert U10F Vid?o F
43 42 Raphaela Kim U10F Adanac F
44 44 Sophie Huneault U10F Adanac F
45 36 Oph?lie Sayeur U10F Vid?o F
46 46 Annalysse Bock U10F Adanac F
________________________________________________________________________________
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 2016-01-22 08:19:57
START LIST 2016-01-24 Page 2
Circuit r?gional de ski alpin CPA de lAbitibi-T?miscamingue
Slalom G?ant U6 ? U10
Mont Kanasuta
47 34 Maija Thorsteinson U10F Adanac F
48 41 L?anne Richard U10F Kanasuta F
49 40 ?lie Bolduc U10F Kanasuta F
50 33 Isabelle L?vesque U10F Timm F
51 39 Charlie Roy U10F Vid?o F
52 48 Marie-Michele Busque U10F Kanasuta F
53 58 Ethan Palmateer U10M Timm M
54 69 Christian Kidd U10M Adanac M
55 63 Jonah Gibson U10M Adanac M
56 65 Evan Russell U10M Adanac M
57 60 Emile Cossette U10M Vid?o M
58 68 William Natti U10M Adanac M
59 57 Jacob Nielsen U10M Adanac M
60 66 Teddy Landon U10M Adanac M
61 72 Alex Brain U10M Timm M
62 70 Philippe Rodier U10M Vid?o M
63 67 Owen Alexander U10M Adanac M
64 62 Alexandre Goulet U10M Kanasuta M
65 73 J?r?me Adam U10M Vid?o M
66 71 Louca Bermier U10M Vid?o M
67 59 Paolo Grossi U10M Adanac M
68 54 ?than Morand U10M Kanasuta M
69 55 L?o-Martin Martin-Filion U10M Kanasuta M
70 61 Etienne Lauzon U10M Vid?o M
71 56 Zachary Roy U10M Vid?o M
72 64 Reed Montgomery U10M Adanac M
________________________________________________________________________________
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 2016-01-22 08:19:57
This page printed from www.Live-Timing.com