Home | U.S. Races | Non U.S. Races | Search | FAQ | Link | Advertise | Split Second | NASTAR  
 

    Link to This RaceCompetitors  
USCSA National Championships - Dual, Men
USA - NY - Whiteface
3/10/2018 10:00 AM
Link to brackets https://goo.gl/f1Xxcv

Bib Assignments¹print

                             START LIST  3/10/2018                        Page 1 
 
USCSA National Championships 
Dual Slalom 
Men 
 
 
Bib Name Class 
________________________________ 
1 Gregory Murray CLKSN 
2 Thomas Daigle CLKSN 
3 Andrew Yoviene CLKSN 
4 Ryan Riley CLKSN 
5 Colden Mrak CLKSN 
6 Riels White SNC 
7 LUKA GOBEC SNC 
8 Anton waller SNC 
9 Vidar Widing SNC 
10 Adrian Rhomberg SNC 
11 Andraz Reich Pogladic RMC 
12 Jacob Rangnitt RMC 
13 adam ahlin RMC 
14 Adam Garrigus RMC 
15 sean mccormick RMC 
16 Jan Klindic CAST 
17 Anton Smith CAST 
18 Oskar Eriksson CAST 
19 Paul Klosterman CAST 
20 Paul Rechberger CAST 
21 Sean Robinson BAB 
22 MacIntyre Henderson BAB 
23 Eli Wolfson BAB 
24 John Boland BAB 
25 Jonathan Blanchard BAB 
31 Teagan Olin STO 
32 Alexander Harris STO 
33 Ian Taylor STO 
34 Spencer Knack STO 
35 Benjamin Meyers STO 
36 Kyle Polson BOWD 
37 Louis Frumer BOWD 
38 Michael Kann BOWD 
39 Matt Safford BOWD 
40 Wayland Chiu BOWD 
41 Lucas Underkoffler CI 
42 Trevor Trimble CI 
43 Brady Nilsson CI 
44 Anthony Schifone CI 
45 Jarod Esnoz CI 
46 Will Kirkpatrick UWMAD 
47 Niklaus Zeller UWMAD 
48 Josh Liberko UWMAD 
49 Eric Stein UWMAD 
50 Nathan Bartley UWMAD 
56 Wyatt Queirolo CORN 
57 Sean Giannotto CORN 
58 Patrick Hylkema CORN 
59 Griffin Sarachek CORN 
60 Alexander Milde CORN 
61 Thomas Summers FAIR 
62 Lucas Tinkham FAIR 
63 Ryan Carlucci FAIR 
64 Brendan Cary FAIR 
71 mitchell pan PNST 
72 Steven Constable PNST 
73 Ryan Fries PNST 
74 Nick Crawford PNST 
76 Cai Yamamoto WSU 
77 Reid Reininger WSU 
78 Spencer Barclay WSU 
81 Aidan Riley UCONN 
82 Vlad Ilies UCONN 
83 Brian Chambers UCONN 
84 Joseph DeMuyt UCONN 
85 Michael White UCONN 
86 Zachary Leeds COLG 
87 Ezra Hornik COLG 
88 Andrew Koefoed COLG 
89 Finn Simpkins COLG 
90 Brenton Michaels COLG 
91 James Henderson UNR 
92 Reid Lambres UNR 
93 Nicolo Monforte UNR 
94 Mikael Proper UNR 
95 Joel Kaderka UNR 
96 Ryan Stewart MISU 
97 John Stewart MISU 
98 Ryan Callahan MISU 
99 Noah Honaker MISU 
100 Braden Cleary MISU 
101 Nicholas Barbier STAN 
102 Demetri Maxim STAN 
103 Eli Hiss STAN 
104 Javier Sagastuy Brena STAN 
105 Ryan Rice STAN 
106 Beck Heidmous WSCU 
107 Trevor Buongiorno WSCU 
108 Andrew Bristow WSCU 
111 Nils Kingston UR 
112 Niklas Damberg UMNTC 
113 Andrew Elder CMU 
114 cameron hale UBC 
117 Calixte Laurent NEC 
118 Spencer Christ UCD 
119 Trace Beyer VT 
200 TOMBA ALBERTO HOGG 
201 SCOTT BAKULA HOGG 
202 OZZI OSBORN HOGG 
203 BOSS HOGG HOGG 
 
 
________________________________________________________________________________ 
 
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 3/9/2018 8:47:16 PM 

¹ attached report
Widgets    Upload/View Logos
All results are 'unofficial'     Copyright © 2018 Split Second Sports Timing, Inc., All rights reserved