page: 1 2 3 4 Link to This Race | Results List of Competitors¹ |
USA - CO - KEYSTONE RESORT
1/7/2018 10:00 AM
Start List AM Race¹ |
START LIST 1/7/2018 Page 1
SUMMIT CUP - KEYSTONE RESORT
JANUARY 07, 2018
Epic Race Arena Top of Gondola
Order Bib Name Class Team Gender Liability waiver
____________________________________________________________________
1 1 Wood Anna U8SK TSC F
2 2 Popkova Eliska U8SK IND F
3 3 Berchem Brynn U8SK IND F YES
4 4 DeMarco Tatum U8SK TSC F
5 5 Han Devyn U8SK TBK F YES
6 6 Drummond Elizabeth U8SK TBK F YES
7 7 Shutler Sydney U8SK TSC F
8 8 Vela Harlow U8SK TSC F
9 9 Opila Summit U8SK TSC F
10 10 Ryan Holly U8SK TSC F
11 11 Kasprzyk Bryn U8SK TBK F YES
12 12 Heppe Charlie U8SK TSC F
13 13 Castle Malia U8SK TSC F
14 14 Braunstein Elisabeth U8SK IND F
15 15 Moerk Teagan U8SK TBK F
16 16 Hunt Hailey U8SK IND F
17 17 Broecker Kayla U8SK TSC F
18 18 Martinez Leila U8SK TBK F YES
19 19 Broecker Sydney U8SK TSC F
20 20 Breakstone Laila U8SK TSC F
21 21 Smith Bella U8SK TSC F
22 22 Robinson Kate U8SK TSC F
23 23 Stalter Cailey U8SK IND F
24 24 Brownson Caroline U8SK IND F
25 25 Miller Jackie U8SK TSC F
26 26 Carter Ryan U8SK TSC F
27 27 Kirschner Georgia U8SK TSC F
28 28 Tolle Alena U8SK TSC F
29 29 Brace Brooklyn U8SK TSC F
30 30 Robinson Sydney U10SK TSC F
31 31 Zilvitis Breen U10SK TSC F
32 32 Renton Anna U10SK TSC F
33 33 Harnisch Brooke U10SK TBK F
34 34 Ptolemy Madison U10SK TSC F
35 35 Harris Cara U10SK TSC F
36 36 Wilson Sylvie U10SK TSC F
37 37 Morgan Eden U10SK TSC F
38 38 Simmons Marli U10SK TSC F
39 39 Han Graycen U10SK TBK F YES
40 40 Stalter Madison U10SK IND F
41 41 Pittman Madison U10SK TBK F YES
42 42 Carter Shane U10SK TSC F
43 43 Peterson Lydia U10SK TSC F
44 44 Stoyanova alex U10SK IND F YES
45 45 Liu-Ernsting Paige U10SK TSC F YES
46 46 Wood Sarah U10SK TSC F
________________________________________________________________________________
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 1/6/2018 12:14:55 PM
page: 1 2 3 4 ¹ attached report