Home | U.S. Races | Non U.S. Races | Search | FAQ | Link | Advertise | Split Second | NASTAR  
 

page: 1 2 3 4 5 6    Link to This RaceResults  
Hub International NG Festival U6 U8 BY 2008 - Dual, Combined
CAN - BC - Sun Peaks
3/24/2017 9:45 AM
Official Results will be available on the SPAC web site

Startlist¹print

                             START LIST  24/03/2017                       Page 3 
 
Hub International Nancy Greene Festival 2017 
 
100 Kayden Liddy SPAC 4 
101 Jonas Pecenka HSC Whistlepunk 
102 Maya Robinson SPAC 4 
103 Kessa Weatherly Grouse-Tyee U9-3 Team: Catch Me 
104 Cooper Basko SPAC 4 
105 Sadie Danks Grouse-Tyee U9-3 Team: Catch Me 
106 Hannah Wells PKSC 
107 Mateo Racic Grouse-Tyee U9-3 Team: Catch Me 
108 Julie Wells PKSC 
109 Ayla Rodger Grouse-Tyee U9-3 Team: Catch Me 
110 Janelle Card PKSC 
111 Timothy Nelson Grouse-Tyee U9-3 Team: Catch Me 
112 Olivia Medhurst PKSC 
113 Hazel Clay Grouse-Tyee U9-3 Team: Catch Me 
114 Benjamin Mayerhofer Grouse-Tyee U8-6 Team Polar Bears 
115 Cole Paterson MSSC Powder Devils 
116 Stefan Racic Grouse-Tyee U8-6 Team Polar Bears 
117 Molly Sword MSSC Powder Devils 
118 Ryan Elburn Grouse-Tyee U8-6 Team Polar Bears 
119 Liam Gottfried MSSC Powder Devils 
120 Hunter Vallee Grouse-Tyee U8-6 Team Polar Bears 
121 Houston Schulze Manning Park 
122 Samuel Price Grouse-Tyee U8-6 Team Polar Bears 
123 Isabella Endersby Manning Park 
124 Keira Fitzmaurice SPAC 6 
125 Valerie Chan Grouse-Tyee U8-1 Team Supersonic 
126 Katie Liddy SPAC 6 
127 Zoe Gold Grouse-Tyee U8-1 Team Supersonic 
128 Anthony Nowicki SPAC 6 
129 Dylan Wang Grouse-Tyee U8-1 Team Supersonic 
130 Ryder McKenzie-White SPAC 6 
131 Nathaniel Hung Grouse-Tyee U8-1 Team Supersonic 
132 Levi Worthen SPAC 6 
133 Burton Li Grouse-Tyee U8-1 Team Supersonic 
134 Ruby Ryan Cook SPAC 6 
135 Felix Sjoholm Grouse-Tyee U8-1 Team Supersonic 
136 Mason Colgate Timberland 1 
137 Marko Plavsic Grouse-Tyee U8-1 Team Supersonic 
138 Emma Boehm Timberland 1 
139 Willem Friskie SPAC 5 
140 Skyla Gill HMSC Speed Demons 
141 Jackson Atkinson SPAC 5 
142 Ava Johnson HMSC Speed Demons 
143 River Kuromi SPAC 5 
144 Kaelen Williston HMSC Speed Demons 
145 Trayle Porter SPAC 5 
146 Cameron Giorio HMSC Speed Demons 
147 Charlotte Severin Grouse-Tyee U8-2 Team Catch Me 
148 Henry Vincenzi HMSC Speed Demons 
149 Lucas Schierau Grouse-Tyee U8-2 Team Catch Me 
150 Joel Stride HMSC Speed Demons 
 
________________________________________________________________________________ 
 
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 22/03/2017 6:03:57 PM 

page: 1 2 3 4 5 6             ¹ attached report
Widgets    Upload/View Logos
All results are 'unofficial'     Copyright © 2019 Split Second Sports Timing, Inc., All rights reserved