Home | U.S. Races | Non U.S. Races | Search | FAQ | Link | Advertise | Split Second | NASTAR  
 

page: 1 2 3    Link to This RaceResults  
LLGSC JR AM Blue - Single Crs, Best
CAN - AB - Lake Louise
4/8/2018 9:30 AM

start list¹print

                             START LIST  09/04/2018                       Page 1 
 
2018 DMI SUNDAY Junior AM Dual GS Blue Course (1 Run Race) 
 
 
Order Bib Name Class 
_______________________________________ 
1 2 MORGAN Anya TA 
2 3 CHILSON Hannah TA 
3 4 BEASANT Tess TA 
4 5 AFAGANIS Matt TA 
5 237 GRAHAM Marcus U8M 
6 236 CHOWEN Beck U8M 
7 235 AGZIBUYUK Teo U8M 
8 234 SHERRIFF Austin U8M 
9 233 HAMMOND Griffin U8M 
10 232 MCFEETORS Jackson U8M 
11 231 LOCKE-DIXON Jackson U8M 
12 230 JOHNSTON Nicholas U8M 
13 229 FRYER Charlie U8M 
14 228 VAIVADA Emmett U8M 
15 227 MCKAY Tyler U8M 
16 226 MICHEL Lucia U8F 
17 225 HUNTER Neve U8F 
18 224 STEVENSON Maeve U8F 
19 223 FOX Madison U8F 
20 222 BALFOUR Waverly U8F 
21 221 SHEPPARD Ingrid U8F 
22 220 WRIGHT Aidan U7M 
23 219 BAHARIAN Kian U7M 
24 218 GMOSER Max U7M 
25 217 BOTHWELL Evan U7M 
26 216 MCFEETORS Owen U7M 
27 215 MACPHERSON Conrad U7M 
28 214 KOOPMANN Morten U7M 
29 213 HRAZDIRA Emilio U7M 
30 212 ELLIS Matthew U7M 
31 211 ASH Samuel U7M 
32 209 MOSELEY Katie U7F 
33 208 MAGEE- DUMOULIN Lillie U7F 
34 207 SMITH Lucas U7M 
35 206 DURAND Ruby U7F 
36 205 HETT Chloe U7F 
37 204 WHEELHOUSE Poppy U7F 
38 203 PELKEY Sofia U7F 
39 202 GRAHAM Max U6M 
40 201 FAWCETT Zavier U6M 
41 199 HOWARD Alexander U6M 
42 198 FOX Evan U6M 
43 196 CHIMUK Colton U6M 
44 195 INGLIS Holly U6F 
45 194 ROBERTSON Nylah U6F 
46 193 HETT Lily U6F 
47 192 BOOKER Arabella U6F 
48 191 VAIVADA Charlie U5M 
 
________________________________________________________________________________ 
 
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 08/04/2018 9:01:29 AM 

page: 1 2 3             ¹ attached report
Widgets    Upload/View Logos
All results are 'unofficial'     Copyright © 2018 Split Second Sports Timing, Inc., All rights reserved