Home | U.S. Races | Non U.S. Races | Search | FAQ | Link | Advertise | Split Second | NASTAR  
 

page: 1 2 3 4 5 6    Link to This RaceResults  
Buddy Werner Youth Ski League - Dual, Best
USA - CO - Beaver Creek Resort
1/22/2017 10:00 AM

Start List¹print

                             START LIST  1/22/2017                        Page 1 
 
 
 
Bib Name Class Team 
_______________________________________________________________ 
1 ZEHRA AYDIN U8F Racing Turquoise Tiger Sharks 
3 LUCAS ZAMORA U8M Racing Turquoise Tiger Sharks 
5 TESSA CSAJAGHY U8F Racing Turquoise Tiger Sharks 
6 LUCA BEAR FERZACCA U8M Racing Turquoise Tiger Sharks 
7 ETHAN HOVEY U8M Racing Turquoise Tiger Sharks 
8 ADDISON KISKER U8F Racing Turquoise Tiger Sharks 
9 EMET GRESHKO U8M Snow Leopards 
11 MICHELLE BEARDSLEY U8F Snow Leopards 
13 BANNER MAROTT U8M Snow Leopards 
14 JOCELYN STEHR U8F Snow Leopards 
15 SAGE GRIPKEY U8F Snow Leopards 
17 LARS WIBLE U8M Snowsnakes 
18 COLTER BLAKEY U8M Snowsnakes 
19 SANTIAGO GALLEGOS U8M Snowsnakes 
20 GRAYSON BROWN U8M Snowsnakes 
21 ANSLEY HOOPER U8F Snowsnakes 
22 MCKINLEY PACKERT U8F Snowsnakes 
23 BRAYDEN TRACEY U8M Snowsnakes 
24 Sid MARKELS U10M Snowsnakes 
25 JACK SANDERS U10M Snowsnakes 
26 HUGH TARRANT U10M Snowsnakes 
27 ABIGAIL HARRISON U8F RACING REINDEERS 
28 ZARIA HORNER U8F RACING REINDEERS 
29 ISABELLA MATTEO U8F RACING REINDEERS 
30 HANA NEMCANIN U8F RACING REINDEERS 
31 EDEN CAMPOS U10F RACING REINDEERS 
32 BRIELLE DALE U10F RACING REINDEERS 
33 MILANA DANIEL U10F RACING REINDEERS 
34 MARY MCCLARRINON U10F RACING REINDEERS 
35 RILEY WEATHERRED U8M Ski U Later! 
36 ISABELLA AYRE U10F RACING REINDEERS 
37 TERRA HASLEY U10F Ski U Later! 
38 ADDISON DETROLIO U10F Ski U Later! 
39 HARRISON LYNAM U10M Ski U Later! 
40 SULLIVAN RUDDICK U10M Ski U Later! 
41 IRIS SHELDON U10F Ski U Later! 
42 PARKER TREU U10M Ski U Later! 
43 LILY BRUECK U10F Ski U Later! 
44 CONRAD GRAF U8M Ski U Later! 
46 DAVIS PRIEBE U8M Great White Shredders 
47 ZANDER BURNETT U10M Great White Shredders 
48 TERVOR DUNN U10M Great White Shredders 
49 ANNIKA HURST U10F Great White Shredders 
50 BEAU KIRBY U10M Great White Shredders 
51 EMME EATON U10F Great White Shredders 
52 BEN KRONHOLM U10M Great White Shredders 
53 RONAN POCOCK U10M Great White Shredders 
54 HANS WITTENBURG U10M Great White Shredders 
55 SAMUEL RICHARDSON U10M Goshawks 
 
________________________________________________________________________________ 
 
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 1/22/2017 8:56:28 AM 

page: 1 2 3 4 5 6             ¹ attached report
Widgets    Upload/View Logos
All results are 'unofficial'     Copyright © 2017 Split Second Sports Timing, Inc., All rights reserved