Home | U.S. Races | Non U.S. Races | Search | FAQ | Quotes | Link | Advertise | Split Second | NASTAR  
 

page: 1 2 3    Link to This RaceResults  
Club Series 4 Final¹
Bank of Jackson Hole Club 4 Stubby - Single Crs, Combined
USA - WY - Snow King Resort
2/20/2016 10:00 AM
Awards will be at 3:00pm in the events tent

Start List¹print

                             START LIST  2/20/2016                        Page 1 
 
2016 Bank of Jackson Hole Club Race 4 
Jackson Hole Mountain Resort 
Stubby Slalom 
 
 
Order Bib Name Class Team Coach 
_______________________________________________________________________ 
1 3 Gemma Billimoria U08F JHSC Abby 
2 4 Lily Steinberg U08F JHSC Abby 
3 5 Dylan Witherite U08F TVSEF 
4 6 Katie Grady U08F JHSC Abby 
5 7 Emma Hansen U08F JHSC Meaghan Wheeler 
6 8 Lyvi Ulmer U08F Team Ulmer 
7 9 Taryn Moe U08F TVST Not Sure 
8 10 Addie Clark U08F TVST Not Sure 
9 11 Ruby Smith U08F Team Smith 
10 12 Taylor Moe U08F TVST Caite/Pat 
11 13 Sita Yeomans U08F TVST Flynns 
12 14 Lucas Goewert U08M The Race Carrs Eric Carr 
13 15 Teddy Peightal U08M JHSC Abby 
14 16 Isaac Goralski U08M JHSC Meaghan Wheeler 
15 17 Cormac Healy U08M JHSC Abby 
16 18 Tosh Bessette U08M TVST Flynns 
17 19 Jaden DAmours U08M The Race Carrs Eric Carr 
18 20 Hudson Lynch U08M JHSC Abby 
19 21 Reece Hultman U08M The Race Carrs Eric Carr 
20 23 Grady Lewis U08M The Race Carrs Eric Carr 
21 24 Parker Jenkins U08M TVST Caite/Pat 
22 25 Dita Masak U10F PCRF 
23 26 Ryan Glick U10F TVST Bickner 
24 27 Ellison Mackay U10F TVST Caite/Pat 
25 28 Coco Ramkowsky U10F TVST Caite/Pat 
26 29 Dally Wilson U10F JHSC Abby 
27 30 Ella Steinberg U10F JHSC Abby 
28 31 Grace Deslauriers U10F TVST Caite/Pat 
29 32 Maya Smith U10F JHSC Abby 
30 33 Sascha Mizelle U10F TVST Bickner 
31 34 Madeline Irvine U10F JHSC Abby 
32 36 Savannah Kenney U10F JHSC Abby 
33 37 Taya Lorenz U10F JHSC Abby 
34 38 Annie Moll U10F JHSC Abby 
35 39 Harriet Sullivan U10F JHSC Abby 
36 40 Marebelle Armstrong U10F JHSC Abby 
37 41 Kaya Kandolin U10F TVST Bickner 
38 42 Isabel Warner U10F TVSEF 
39 43 Madison KRAMER U10F JHSC Abby 
40 44 Ceci Bruno U10F JHSC Abby 
41 45 Adrienne Howard U10F JHSC Abby 
42 46 Madeleine Moore U10F JHSC Abby 
43 47 Kye Bessette U10F TVST Flynns 
44 48 Lena Poduska U10F TVST Bickner 
45 49 Hayden Clark U10M TVST Flynns 
46 50 Jack Stolte U10M TVST Flynns 
 
________________________________________________________________________________ 
 
Ski Club Software from www.SplitSecond.com 2/19/2016 10:30:07 PM 

page: 1 2 3             ¹ attached report
Widgets    Upload/View Logos
All results are 'unofficial'     Copyright © 2016 Split Second Sports Timing, Inc., All rights reserved